Baker Tilly is één van de top tien accountancy- en belastingadvieskantoren van Nederland die haar klanten helpt nu en in de toekomst succesvol te zijn. Baker Tilly werkt intensief aan de interne organisatie en lanceert een belangrijk programma over Cultuur & Gedrag gericht op alle partners en medewerkers van de 13 vestigingen.
Campaigns Design Design*makers
Accountancy
Het belang van het interne programma is groot en de ambities voor de kick-off zijn hoog. De bijeenkomst is een belangrijke aanjager van het interne programma Cultuur & Gedrag. De vooraf gestelde doelen waren:
Bij de conceptontwikkeling wisten we één ding zeker: het wordt geen one-off maar een campagne met een kalender vol activiteiten in grote en kleine groepen met de kick-off als belangrijke activatie. Het veranderen van gedrag is immers een opgave waar je iedere dag individueel en samen aan zal moeten werken. Samen bouwen aan gedrag… binnen en buiten… de (internationale) organisatie Baker Tilly…. Daarin vond ons creatieve team de propositie van de campagne: Building our Behaviour Together.
We vertalen de campagne door naar de kick-off. Een middag en avond vol persoonlijke verhalen, monologen, interviews en activiteiten voor ruim 700 aanwezigen. We raken met sterke content en aan het einde van de dag ontstaat de collectieve ambitie om samen te bouwen aan het gedrag van de toekomst. Dit brengen we direct in de praktijk met een van de grootste Chain Reactions die ooit in Nederland gebouwd is. Inderdaad, een heerlijk kippenvel moment!
De kick-off is het begin van een interne campagne. In de maanden na het evenement staan diverse kleine en grote inhoudelijke en verdiepende (online) bijeenkomsten op het programma voor partners en medewerkers. De jaarkalender met events en activaties draagt zo écht bij aan de interne communicatiedoelstellingen van Baker Tilly.
We zijn trots op de intensieve samenwerking met Baker Tilly en het vertrouwen dat wij telkens krijgen. Samen bouwen we aan een sterke organisatie, onderlinge verbinding en een cultuur waar medewerkers graag onderdeel van zijn.
Meet Peter, our seasoned pro who knows the ropes on both the client and agency fronts. Hand him a marketing or communication challenge, and he’ll dive right into crafting a solution that delivers results. He’s not only trustworthy, goal-oriented, and well-versed in his field but also an all-around great person. That’s Peter in a nutshell!
peter@effectgroep.nl |
When it comes to crafting artwork for a campaign or designing content for a magazine, Anouk is the go-to person! She’s a creative and highly skilled professional who intuitively understands her clients’ requirements. And, to top it off, she’s an absolute joy to work with, bringing a touch of delightful humor to the team. That’s the kind of colleague we truly appreciate!
anouk@effectgroep.nl | +31(0)30 41 00 791 | linkedin
Working with Marijn is an absolute pleasure. She understands the ins and outs of the event industry like no other and knows how to navigate through challenges with finesse. With a warm smile and a touch of flair, she consistently orchestrates truly exceptional live and online events.
marijn@effectgroep.nl | +31(0)30 41 00 790 | linkedin
Neem contact op met Ilke via ilke@effectgroep.nl en maak kennis met effectgroep*.
read more